9. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. 1:0 (0:0)

30. 9. 2023 10:15, 9.kolo, Před losovacím aktivem! OP II. třídy SK Albrechtice nad Orlicí z.s. TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Číslo utkání: 2023524A1A0901. Rozhodčí: Jedlinský Luboš – Moravec Miroslav, Falta Radek. Hřiště: Albrechtice. Diváků: 105. SK Albrechtice nad Orlicí z.s. # P JMÉNO ŽK ČK 1 B Králík Michal 2 O Sychra Miroslav 6 O Jaroš Jiří [K] 7 O Barták …
Pokračovat ve čtení 9. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. 1:0 (0:0)

8. kolo | Sportovní klub Solnice, z.s. – SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 0:3 (0:1)8. kolo |

Sportovní klub Solnice, z.s. SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 0:3 (0:1) Kolář Bohuslav 37. Sychra Miroslav 61. Jarkovský Marek 67. Číslo utkání: 2023524A1A0806. Rozhodčí: Plocek Luboš – Leimer Filip, Broulík Miroslav. Hřiště: Solnice. Diváků: 66. Sportovní klub Solnice, z.s. # P JMÉNO ŽK ČK 30 B Štěpán Filip 3 N Židík Jiří 2 N Staporek Michal [K] 16 N Prokop Matouš 10 …
Pokračovat ve čtení 8. kolo | Sportovní klub Solnice, z.s. – SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 0:3 (0:1)8. kolo |

7. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – Tělocvičná jednota Sokol Lukavice 2:2 (1:1)

Číslo utkání: 2023524A1A0702. Rozhodčí: Curry Dean Joseph – Jindáček Milan, Jedlinský Miroslav. Hřiště: Albrechtice. Diváků: 77. SK Albrechtice nad Orlicí z.s. # P JMÉNO ŽK ČK 21 B Beran Dominik 14 O Bartoš Lukáš 89 6 O Jaroš Jiří [K] 55 7 O Barták Martin 11 O Velíšek Ondřej 16 Z Řehák Tomáš 34 9 Z Zeman Pavel 8 Z Duzbaba Michal …
Pokračovat ve čtení 7. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – Tělocvičná jednota Sokol Lukavice 2:2 (1:1)

6. kolo | TJ Baník Vamberk, z.s. – SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 2:3 (1:2)6. kolo

Číslo utkání: 2023524A1A0605. Rozhodčí: Hloušek Jakub – Hvězda Lukáš, Plocek Luboš. Hřiště: Vamberk. Diváků: 85. TJ Baník Vamberk, z.s. # P JMÉNO ŽK ČK 22 B Cit Martin 15 N Bulavcsjak Milan 71 6 N Fujdiak Lukáš 14 N Hamerský David 67 12 N Samek Roman 7 N Bastos Oliveira Flavio Daniel 88 4 N Malý Marek 10 N Šimeček Petr 13 …
Pokračovat ve čtení 6. kolo | TJ Baník Vamberk, z.s. – SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 2:3 (1:2)6. kolo

5. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. 2:0 (1:0)

Číslo utkání: 2023524A1A0503. Rozhodčí: Jedlinský Luboš – Bolehovský Lukáš. Hřiště: Albrechtice. Diváků: 105. SK Albrechtice nad Orlicí z.s. # P JMÉNO ŽK ČK 1 B Králík Michal 2 O Sychra Miroslav 6 O Jaroš Jiří [K] 82 7 O Barták Martin 11 O Velíšek Ondřej 68 16 Z Řehák Tomáš 90 9 O Zeman Pavel 8 Z Duzbaba Michal 15 Z Klamík …
Pokračovat ve čtení 5. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. 2:0 (1:0)

4. kolo | AFK Častolovice, z.s. – SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 3:1 (3:0)

Číslo utkání: 2023524A1A0404. Rozhodčí: Leimer Filip. Hřiště: Častolovice. Diváků: 75. AFK Častolovice, z.s. # P JMÉNO ŽK ČK 1 B Jedlička Adam 60 2 N Duzbaba Petr 17 N Boháč Filip 52 4 N Lux Martin 56 90 12 N Jirsa Matyáš 5 N Štěpánek Maxim 6 N Izák Matěj 43 7 N Šupler Ondřej 69 10 N Brandejs Jan [K] 11 …
Pokračovat ve čtení 4. kolo | AFK Častolovice, z.s. – SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 3:1 (3:0)

3. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – FK ROJEK Kostelec nad Orlicí z.s. 3:1 (0:0)

Číslo utkání: 2023524A1A0304. Rozhodčí: Mucha Tomáš – Plocek Luboš, Jindáček Milan. Hřiště: Albrechtice. Diváků: 100. SK Albrechtice nad Orlicí z.s. # P JMÉNO ŽK ČK 1 B Králík Michal 5 O Slanina Radim 80 9 O Zeman Pavel 7 O Barták Martin 89 14 O Bartoš Lukáš 65 15 Z Klamík Petr 39 46 6 Z Jaroš Jiří [K] 8 Z Duzbaba …
Pokračovat ve čtení 3. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – FK ROJEK Kostelec nad Orlicí z.s. 3:1 (0:0)