9. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. 1:0 (0:0)

30. 9. 2023 10:15, 9.kolo, Před losovacím aktivem! OP II. třídy SK Albrechtice nad Orlicí z.s. TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Číslo utkání: 2023524A1A0901. Rozhodčí: Jedlinský Luboš – Moravec Miroslav, Falta Radek. Hřiště: Albrechtice. Diváků: 105. SK Albrechtice nad Orlicí z.s. # P JMÉNO ŽK ČK 1 B Králík Michal 2 O Sychra Miroslav 6 O Jaroš Jiří [K] 7 O Barták …
Pokračovat ve čtení 9. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. 1:0 (0:0)

Pohár OFS 3. kolo | SK Petrovice n.Orlicí, z.s. – SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 1:2 Pen: 2:4 (0:1)

Pen: 2:4 (0:1) Číslo utkání: 2023524A5B0101. Rozhodčí: Plocek Luboš – Machač Libor, Hloušek Jakub. Hřiště: Petrovice. Diváků: 99. SK Petrovice n.Orlicí, z.s. # P JMÉNO ŽK ČK 38 B Hříbal Vojtěch 10 N Čtvrtečka Rudolf 3 N Janko Pavel 63 6 N Karlík Ondřej 9 N Krejcar Jakub 11 N Krejčí Vlastimil 15 N Lodr Jan 7 N Maršík Jaroslav [K] 46 …
Pokračovat ve čtení Pohár OFS 3. kolo | SK Petrovice n.Orlicí, z.s. – SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 1:2 Pen: 2:4 (0:1)

8. kolo | Sportovní klub Solnice, z.s. – SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 0:3 (0:1)8. kolo |

Sportovní klub Solnice, z.s. SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 0:3 (0:1) Kolář Bohuslav 37. Sychra Miroslav 61. Jarkovský Marek 67. Číslo utkání: 2023524A1A0806. Rozhodčí: Plocek Luboš – Leimer Filip, Broulík Miroslav. Hřiště: Solnice. Diváků: 66. Sportovní klub Solnice, z.s. # P JMÉNO ŽK ČK 30 B Štěpán Filip 3 N Židík Jiří 2 N Staporek Michal [K] 16 N Prokop Matouš 10 …
Pokračovat ve čtení 8. kolo | Sportovní klub Solnice, z.s. – SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 0:3 (0:1)8. kolo |

7. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – Tělocvičná jednota Sokol Lukavice 2:2 (1:1)

Číslo utkání: 2023524A1A0702. Rozhodčí: Curry Dean Joseph – Jindáček Milan, Jedlinský Miroslav. Hřiště: Albrechtice. Diváků: 77. SK Albrechtice nad Orlicí z.s. # P JMÉNO ŽK ČK 21 B Beran Dominik 14 O Bartoš Lukáš 89 6 O Jaroš Jiří [K] 55 7 O Barták Martin 11 O Velíšek Ondřej 16 Z Řehák Tomáš 34 9 Z Zeman Pavel 8 Z Duzbaba Michal …
Pokračovat ve čtení 7. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – Tělocvičná jednota Sokol Lukavice 2:2 (1:1)

6. kolo | TJ Baník Vamberk, z.s. – SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 2:3 (1:2)6. kolo

Číslo utkání: 2023524A1A0605. Rozhodčí: Hloušek Jakub – Hvězda Lukáš, Plocek Luboš. Hřiště: Vamberk. Diváků: 85. TJ Baník Vamberk, z.s. # P JMÉNO ŽK ČK 22 B Cit Martin 15 N Bulavcsjak Milan 71 6 N Fujdiak Lukáš 14 N Hamerský David 67 12 N Samek Roman 7 N Bastos Oliveira Flavio Daniel 88 4 N Malý Marek 10 N Šimeček Petr 13 …
Pokračovat ve čtení 6. kolo | TJ Baník Vamberk, z.s. – SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 2:3 (1:2)6. kolo

5. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. 2:0 (1:0)

Číslo utkání: 2023524A1A0503. Rozhodčí: Jedlinský Luboš – Bolehovský Lukáš. Hřiště: Albrechtice. Diváků: 105. SK Albrechtice nad Orlicí z.s. # P JMÉNO ŽK ČK 1 B Králík Michal 2 O Sychra Miroslav 6 O Jaroš Jiří [K] 82 7 O Barták Martin 11 O Velíšek Ondřej 68 16 Z Řehák Tomáš 90 9 O Zeman Pavel 8 Z Duzbaba Michal 15 Z Klamík …
Pokračovat ve čtení 5. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. 2:0 (1:0)

4. kolo | AFK Častolovice, z.s. – SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 3:1 (3:0)

Číslo utkání: 2023524A1A0404. Rozhodčí: Leimer Filip. Hřiště: Častolovice. Diváků: 75. AFK Častolovice, z.s. # P JMÉNO ŽK ČK 1 B Jedlička Adam 60 2 N Duzbaba Petr 17 N Boháč Filip 52 4 N Lux Martin 56 90 12 N Jirsa Matyáš 5 N Štěpánek Maxim 6 N Izák Matěj 43 7 N Šupler Ondřej 69 10 N Brandejs Jan [K] 11 …
Pokračovat ve čtení 4. kolo | AFK Častolovice, z.s. – SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 3:1 (3:0)

3. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – FK ROJEK Kostelec nad Orlicí z.s. 3:1 (0:0)

Číslo utkání: 2023524A1A0304. Rozhodčí: Mucha Tomáš – Plocek Luboš, Jindáček Milan. Hřiště: Albrechtice. Diváků: 100. SK Albrechtice nad Orlicí z.s. # P JMÉNO ŽK ČK 1 B Králík Michal 5 O Slanina Radim 80 9 O Zeman Pavel 7 O Barták Martin 89 14 O Bartoš Lukáš 65 15 Z Klamík Petr 39 46 6 Z Jaroš Jiří [K] 8 Z Duzbaba …
Pokračovat ve čtení 3. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. – FK ROJEK Kostelec nad Orlicí z.s. 3:1 (0:0)

Pohár OFS 1. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 1:0 (0:0) TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s.

12. 8. 2023 15:00 Pohár OFS 2. kolo Albrechtice , 122 divákůRozhodčí: Jedlinský Miroslav – Broulík Miroslav, Reichl Petr. SK Albrechtice nad Orlicí z.s.1:0(0:0)TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. STŘELCI: 50. Jarkovský Marek SK ALBRECHTICE NAD ORLICÍ Z.S. TJ SOKOL LÍPA NAD ORLICÍ, Z.S. NÁHRADNÍCI 10 N Blecha Martin 55 46 12 N Sychra Martin 82 …
Pokračovat ve čtení Pohár OFS 1. kolo | SK Albrechtice nad Orlicí z.s. 1:0 (0:0) TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s.

21. kolo | Sportovní klub Solnice, z.s. 7:1 (2:0) SK Albrechtice nad Orlicí z.s.

3. 6. 2023 17:00 OP II. třídy Solnice , 50 divákůRozhodčí: Hrubý Miloš – Jindáček Milan. Sportovní klub Solnice, z.s.7:1(2:0)SK Albrechtice nad Orlicí z.s. STŘELCI: 10. Kos Michal, 41. Barták Adam, 47. Poláček Roman, 49. Brandejs Lukáš, 83. Schod Zdeněk, 86. Poláček Roman, 89. Poláček Roman – 77. Jarkovský Marek SPORTOVNÍ KLUB SOLNICE, Z.S. SK ALBRECHTICE NAD ORLICÍ …
Pokračovat ve čtení 21. kolo | Sportovní klub Solnice, z.s. 7:1 (2:0) SK Albrechtice nad Orlicí z.s.